فروش زرشک
پنج شنبه , ۲۵ دی۱۳۹۹
خانه / زرشک / قیمت زرشک صادراتی | فروش انواع محصولات غذایی در کشور

قیمت زرشک صادراتی | فروش انواع محصولات غذایی در کشور

قیمت زرشک صادراتی قیمت ثابتی است که از سوی فروشنده به شکل پیش فاکتور به خریدار اعلام می شود. صادرات این محصول از طریق بازاریابی و شناسایی بازار های جهانی است که فروش و ارسال آن را به کشور های مقصد آسان می سازد. زرشک نوعی محصول متعلق به نواحی خشک و نیمه خشک است که بخشی از آن به کشور های دیگر صادر می شود. کشور های حوزه خلیج فارس، روسیه و اتحادیه اروپا از جمله برخی وارد کنندگان این محصول ایرانی می باشند. شهرستان بیرجند مرکز خراسان جنوبی از جمله قطب های تولید این محصول در کشور می باشد.

قیمت زرشک صادراتی | فروش انواع محصولات غذایی در کشور

قیمت زرشک صادراتی

قیمت زرشک صادراتیزرشک یکی از انواع خشکبار است که بیش از ۹۸ درصد آن در خراسان جنوبی و شهرستان بیرجند تولید می شود. این محصول نوعی کالای صادراتی است که هر ساله بخشی از آمار صادرات به دیگر کشور ها را به خود اختصاص می دهد. قیمت صادراتی این محصول نرخ ثابتی است که از طریق فروشندگان به خریداران و مراکز خرید سایر کشور ها اعلام می شود. دو طرف معامله پس از توافق بر سر قیمت در مورد نحوه ارسال آن نیز با یکدیگر به توافق می رسند. زرشک صادراتی پس از اخذ مجوز های گمرکی به کشور های دیگر جهان صادر می شود.

فروش انواع زرشک صادراتی در کشور

فروش انواع زرشک صادراتی در کشورزرشک پفکی از جمله انواع زرشک است که بخشی از آن در فهرست کالا های صادراتی قرار دارد. قیمت زرشک پفکی اعلا و قیمت زرشک پفکی درجه یک صادراتی از طریق ارسال قیمت فروش به خریداران اعلام می شود. این کار از طریق لیست فروش و ارسال پیش فاکتور صورت گرفته و به انجام می رسد. طبق آمار های موجود انواع زرشک ایرانی به ۳۱ کشور جهان صادر می شوند. بخش اعظمی از زرشک ایرانی به مقصد کشور آلمان ارسال می شود و این کشور بزرگترین خریدار این محصول ایرانی می باشد.

عمده فروشی زرشک صادراتی

 عمده فروشی زرشک صادراتیزرشک یکی از انواع خشکباری است که مزه ترشی دارد و دارای خواص درمانی و دارویی زیادی است. عمده فروشی این زرشک انواع صادراتی و با کیفیت آن را در بسته بندی های شکیل به مقصد بازار های جهانی ارسال می دارند. اطلاعات مختلف در مورد این سوال که زرشک پفکی چیست و خواص آن کدام است می تواند در یافتن بازار های فروش بیشتر در سطح جهان کمک بیشتری نماید. مردم در سراسر جهان وقتی خواص تغذیه ای یک ماده را بدانند آن را بیشتر خریداری نموده و مصرف می نمایند. عمده فروشان زرشک از طریق فعالیت های بازرگانی و تجاری به تجارت و معامله و خرید و فروش در این زمینه می پردازند.

مراکز فروش زرشک صادراتی در مشهد و دیگر شهرستان ها

مراکز فروش زرشک صادراتی در مشهد و دیگر شهرستان هابخش اعظمی از زرشک تولید شده در کشور در خراسان جنوبی به مرکزیت بیرجند تولید می شود. این زرشک از این شهر به مراکز فروش در شهر های بزرگ مانند مشهد منتقل می شود. قیمت زرشک در بازار مشهد و قیمت زرشک دانه اناری در سال ۹۷ از طریق تجار و بازرگانان و عمده فروشان آن به مراکز فروش در شهر های مختلف اعلام شده است. زرشک صادراتی از جمله انواع محصولات با کیفیت است که باید به صورت بهداشتی و فاقد هر گونه آلودگی در بسته بندی های مناسب به دیگر کشور ها صادر شود.

انواع زرشک صادراتی

انواع زرشک صادراتیزرشک های تولید شده در ایران به دو شکل زرشک دانه اناری و پفکی در بازار نامیده می شوند که هر کدام دارای قیمت خاص خود می باشند. نوعی از زرشک نیز به نام زرشک کوهی شهرت دارد که در بازار به این نام خوانده می شود. زرشک های صادراتی با کیفیت خوب به مقصد کشور های دیگر ارسال می شوند. فرآوری درست و بسته بندی شکیل و مناسب این محصول عاملی در تقویت و افزایش میزان صادرات زرشک ایرانی در جهان می باشد. مصرف زرشک در درمان بسیاری از بیماری ها مانند بی اشتهایی، درمان بیماری های کلیوی و همچنین درمان بیماری های لثه و دندان موثر می باشد.

  جهت خرید، فروش و مشاوره انواع زرشک و فراورده های زرشک چون مربای زرشک (Barberry jam)، کنسانتره زرشک (Barberry Concentrate)و غیره به ما زنگ بزنید یا در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.  
مدیریت فروش: شادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122980199
شماره تلفن ثابت: 02186046255
آدرس کانال: barberry_abram@
پست الکترونیکی: info@abramfood.com
آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان ۱۲، پلاک ۲۸

مطلب پیشنهادی

خرید زرشک پفکی صادراتی | تولید و عرضه آن در کشور

 زرشک یکی از محصولات غذایی پر استفاده در زندگی اکثر مردم جهان است . با توجه به این که تولید کنندگان انواع زرشک در کشور فراوان اند بعضی از تولید کنندگان علاوه بر این که نیاز جامعه به این کالای پر استفاده را فراهم می کننداقدام به صادرات انواع زرشک می کنند . تا بتوانند بازار خارجی را نیز از آن خود کنند و از این طریق سود قابل ملاحضه ای را بدست اورند . شما هم اگر قصد خرید زرشک پفکی صادراتی را دارید می توانید به انواع مراکز فروش این مواد غذایی مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید و از تخفیفات ویژه برخوردار شوید .

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام