فروش زرشک
پنج شنبه , ۲۵ دی۱۳۹۹
خانه / زرشک پفکی / قیمت روز زرشک اعلا در بازار تجریش تهران

قیمت روز زرشک اعلا در بازار تجریش تهران

چه زرشکی را زرشک اعلا می نامند و قیمت روز زرشک اعلا در بازار تجریش تهران چقدر است؟ در این پست به هر دوی این سوال ها جواب می دهیم.

 زرشک خشک اعلا

زرشک ممتاز یا زرشک اعلا یک سری خصوصیات ظاهری دارد که می توان به اندازه، رنگ و طعم زرشک اشاره نمود.  برای بدست آوردن محصول زرشک اعلا باید حین چیدن، حمل و نقل و خشک کردن زرشک یک سلسه شرایط را رعایت کرد. از آن جمله می توان به مراقبت هنگام جمع آوری زرشک اشاره کرد و این موضوع که دانه زرشک نباید دچار آسیب مستقیم و غیر مستقم مکانیکی شود.

همچنین در هنگام خشک کردن آن نیز باید یک سری شرایط را مهیا نمود.  برای مثال زرشک خشکی که به مرور و در سایه تولید و خشک می شود نسبت به زرشکی که در مقابل نور مستقیم خورشید تولید می شود کیفیت و رنگ و ظاهر بهتری پیدا می کند.

مشخصات زرشک خشک اعلا

هر قدر یک زرشک خشک فاکتورهای بیشتری از آن چه در زیر گفته می شود را داشته باشد آن زرشک اعلا تر محسوب می شود. از این رو برای تولید زرشک خشک اعلا و تشخیص آن باید به نکات زیر توجه داشت.

  •  اولین فاکتور موثر درتولید زرشک خشک مرغوب همان طور که در بالا به آن اشاره شد، نوع برداشت زرشک می باشد. بهترین نوع چیدن روش شاخه بر نام دارد.
  •  هر قدر دانه های زرشک درشت تر و یک دست تر باشند کیفیت بالاتری دارند.
  •  زرشک نباید دانه های بور و آفت زده داشته باشد. دانه های دچار پاره شدگی کیفیت زرشک را پایین می آورند. .
  • رنگ زرشک باید شفاف و روشن باشد. همچنین اگر رنگ آن بیس از حد روشن باشد نشان دهنده این است که زودتر از موعود برداشت شده است. 
  •  زرشک خوب باید پاک شده باشد و عاری از برگ و ساقه ها باشد. 
  •  خشک نباشد و کمی رطوبت و تازگی داشته باشد.
  •  خیلی مرطوب نباشد که باعث چسبندگی دانه ها می شود و رشد کپک و باکتری و سایر میکروارگانیسم ها را تسریع کرده و ماندگاری را پایین می آورد. 

قیمت روز زرشک اعلا

خرید زرشک صادراتی

هر چه شرایط گفته شده در بالا بیشتر رعایت شود، زرشک خشک بهتری تولید می شود و به همان نسبت قیمت روز زرشک اعلا بالاتر می رود. بین انواع زرشک خشک، زرشک پفکی مرغوب ترین نوع زرشک محسوب می شود.  این زرشک به شیوه شاخه بر تولید می شود و در سالنها و گارگاه های مخصوص به مدت چندین ماه به صورت خوشه های آویزان باقی می ماند.

زرشک پفکی در سایه تولید می شود. البته خود زرشک پفکی نیز بنا به ظاهر و رنگ و تازگی درجه بندی می شود. خرید زرشک صادراتی معمولا از میان این نوع زرشک انجام می شود.

 

قیمت روز زرشک اعلا – بازار تجریش – ۱۳۹۷

در اوایل بهمن ماه  قیمت روز زرشک اعلا در بازارهای مختلف تهران متفاوت بود. از جمله بازارهایی که زرشک فله به فروش می رسانند می توان به بازار تجریش اشاره کرد. اکثر مغازه های بازار تجریش به علت توریستی بودن تجریش و همچنین رفاه نسبی ساکنان مناطق اطراف تجریش، نسبتا زرشک با کیفیت خوبی را به فروش می رسانند.

البته قیمتی که در بازار تجریش ارایه می دهند نیز نسبتا گران است. مثلا قیمت روز زرشک اعلا در این روزها در بازار تجریش حول و حوش ۵۰ تا  ۵۵ هزار تومان است.

قیمت زرشک اعلا

کشت و صنعت آبرام با برند تجاری زرشک آبرام در حال حاضر در بازار عمده فروشی و زرشک فله مخصوص رستوران ها  و همچنین زرشک صادراتی فعالیت دارد. قیمت عمده زرشک در این مجموعه البته متفاوت از قیمت خرده فروشی در بازارهایی چون بازار تجریش است.

معمولا تفاوت ۱۵ تا ۲۰ هزار تومانی بین قیمت عمده زرشک در مجموعه کشت و صنعت آبرام  و قیمت زرشک فله در بازار تجریش وجود دارد. اگر چنانچه در صنعت بسته بندی مواد غذایی فعالیت دارید، یا تاجر و بنکدار هستید، برای تامین نیاز زرشک فله خود با ما در ارتباط  باشید. ما انواع زرشک با قیمت مناسب و کیفیت مورد نظر شما را تامین می کنیم.

 

 

 

  جهت خرید، فروش و مشاوره انواع زرشک و فراورده های زرشک چون مربای زرشک (Barberry jam)، کنسانتره زرشک (Barberry Concentrate)و غیره به ما زنگ بزنید یا در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.  
مدیریت فروش: شادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122980199
شماره تلفن ثابت: 02186046255
آدرس کانال: barberry_abram@
پست الکترونیکی: info@abramfood.com
آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان ۱۲، پلاک ۲۸

مطلب پیشنهادی

خرید زرشک پفکی صادراتی | تولید و عرضه آن در کشور

 زرشک یکی از محصولات غذایی پر استفاده در زندگی اکثر مردم جهان است . با توجه به این که تولید کنندگان انواع زرشک در کشور فراوان اند بعضی از تولید کنندگان علاوه بر این که نیاز جامعه به این کالای پر استفاده را فراهم می کننداقدام به صادرات انواع زرشک می کنند . تا بتوانند بازار خارجی را نیز از آن خود کنند و از این طریق سود قابل ملاحضه ای را بدست اورند . شما هم اگر قصد خرید زرشک پفکی صادراتی را دارید می توانید به انواع مراکز فروش این مواد غذایی مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید و از تخفیفات ویژه برخوردار شوید .

کانال تلگرام